Sensorycznie i na serio 2023

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Sensorycznie i na serio jest:
AI, VR, AR, Web3 czy może jeszcze jakaś inna nowa technologia może zwiększyć dostępność cyfrową? 

Taki temat pozwoli skupić się na rnowoczesnych technologiach, które mają potencjał do poprawy dostępności cyfrowej. Obejmuje on również możliwość uwzględnienia innych nowych technologii, które mogą mieć wpływ na ten obszar.

Konferencja skupi się na prezentacjach ekspertów, panelach dyskusyjnych i sesjach networkingowych, aby zebrać różnorodne perspektywy na temat sposobów wykorzystania m.in. AI, VR, AR, Web3 do zwiększania dostępności cyfrowej.

Podczas hackathonu skupimy się na odkrywaniu sposobów, jak wirtualna rzeczywistość i sztuczna inteligencja mogą zwiększać dostępność cyfrową. Hackathon daje Ci możliwość eksplorowania i opracowywania innowacyjnych pomysłów, które mogą zwiększyć dostępność cyfrową. Zachęcamy do twórczego myślenia i eksperymentowania z nowoczesnymi technologiami w celu opracowania prototypów praktycznych rozwiązań dla osób z niepełnosprawnościami.

Konferencja i hackathon zostaną wzbogacone trzydniowym wydarzeniem, które odbędzie się w Galerii Krakowskiej.

Zapraszamy na serię wystaw, pokazów i interaktywnych prezentacji, podczas których odwiedzającym damy możliwości samodzielnego doświadczania nowoczesnych technologii.
Eksperci będą prezentować i dyskutować na temat wpływu m.in. AI, VR, AR, Web3 na dostępność cyfrową.
Wydarzenie będzie również okazją do skorzystania ze strefy networkingowej, w której odwiedzający będą mogli wymieniać się pomysłami, doświadczeniami i nawiązywać kontakty z innymi profesjonalistami z branży.